Deputetja holandeze përgënjeshtroi Ballën/ Ironia e Manjanit: Çudi! Ai s’para gënjen

Ndaje

Siç u raportua edhe më herët, deputetja e Parlamentit Holandez Madeleine van Toorenburg, përgënjeshtroi deklaratën e kryetarit të Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla, sipas të cilit parlamentarja holandeze është mikeshë e kryetarit të PD-së, Lulzim Basha.

Në reagimin e saj për exit.al, van Toorenburg shprehet se nuk e njeh kreun e Partisë Demokratike.

Lidhur me këtë reagon edhe ish ministri i drejtësisë Ylli Manjani, i cili përmes një postimi në rrjetet sociale, ironizon deputetin Balla.

POSTIMI I MANJANIT:

“Deputetja holandeze Van Torenburg ka thënë se, nuk e njeh Lulzim Bashën, se Taulant Balla gënjen. Çudi pra! Ai nuk para gënjen”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje