Tag: Taulant balla

EMRAT/ Rama prezanton kreun e Kuvendit dhe të Grupit Parlamentar

Gjatë fjalimit të tij përmbyllës në Asamblenë e PS, Rama është shprehur se grupi parlamentar do të jetë në shërbim të plotë ndaj qytetarëve...