Tag: Taulant balla

Goditi Ramën me vezë, PS kallzim penal ndaj deputetit demokrat

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla paralajmëroi kallzim penal në Prokurori ndaj deputetit demokrat Endri Hasa lidhur me goditjen me vezë të...

Plagjiatura e Ballës, Manjani: Nuk e dija që qënka me titullin...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani Përmes një postimi në rrjetet sociale ka ironiazuar kreun e Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla, pasi këtij të...

FOTO / ‘Bie’ edhe Taulant Balla, i diplomuari në Londër i...

Taulant Muka ka publikuar tjetër plagjiaturë nga radhët e politikës. Këtë herë në rrjeten e tij ka rënë kreu i Grupit Parlamentar të PS,...

Padia Balla-Basha, vendimi do të jepet në 14 janar

Vendimi për padinë mes kreut demokrat Lulzim Basha dhe deputetit Tauland Balla pritet të jepet në janar të vitit që vjen. Gjykata e Tiranës...

FOTO/ “Narcos”-it e Rilindjes pushtojnë Tiranën

Fytyrat e disa zyrtarëve të mazhorancës, përfshi dhe kryeministrin Edi Rama, janë stampuar në vende të ndryshme në Tiranë. Ato mbajnë mbishkrimin ‘Narcos’, duke iu...

Balla nuk paraqitet në seancë, Shkëlzen Berisha: Uroj mos të jetë...

Për gjyqet që janë ngritur kundër tij, kreu i grupit parlamentar të PS nuk shqetësohet. Së paku këtë e tregon me mos prezencën e...

Balla “braktis” politikën, vetëm në futboll i mer pikë BE-së

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka zgjedhur që këtë të dielë ta kalojë duke luajtur futboll. Në një foto që ai ka...

DENONCIM/ Miqtë e Taulant Ballës masakrojnë pyjet në Librazhd

Janë të shumtë qytetarët e Librazhdit që denoncojnë çdo ditë masakrat e pyjeve në zonën e tyre, ku miqtë e Taulantit presin pemë pa...

Denoncimi/ Arrestohen djemtë e mikut të Taulant Ballës, policia do ...

. Një qytetar nga Peqini ka denoncuar tek ish-kryeministri Sali Berisha, se janë arrestuar dy djem të armatosur nga policia, të cilët shumë shpejt...

Deputeti: Vini re sa ngjasojnë në justifikimet e tyre Tahiri dhe...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka përmes një postimi në ‘Facebook’ ka reaguar në lidhje me dekrlaratat e kreut të Grupit Parlamentar të PS-së...