Tag: Taulant balla

Gazetari: Balla po blen Murrizin me pare te thata, dihet lokali...

Gazetari Enton Abilekaj nderkohe drejtues i njenportali lajmesh, ka hedhur akuza te renda ndaj mazhroancës së Edi Ramës dhe numri dy të PS-së, Taulant...

DENONCIMI/Rrahjen e Administratorit të Njësisë Administrative Gjocaj e urdhëroi Taulant Balla

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mesazhin e dy qytetarëve në "Facebook", i cili pasi denoncon ben dhe nje akuze te rende. Sipas asaj qe dhe...

Rilindja nxiton të marrë vendime, grupi i PS vendos kush do...

Rilindasit vijojnë ende të jenë të fokusuar tek shkarkimi i presidentit Ilir Meta, dhe pse në zhvillimet e fundit, u vu re se presidenti...

FOTO/Taulant Balla përqesh qytetarët e Elbasanit, mesazhi

Ish-deputeti Luçiano Boçi ka publikuar një mesazh elektronik që u është dërguar gjithë qytetarëve nga Elbasani lidhur me votimet partiake që pritet të mbajë...

“Shqetësimi i madh i PS”, Balla: Kërkojmë zyrtarisht shkarkimin e Metës

Kryetar i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Ballaga nga Kryesia e Kuvendit doli në një konferencë urgjente. Në emër të PS, Balla ka kërkuar...

Bashkitë zbatojnë dekretin, Balla kërkesë “miqësore” kryetarëve: Mos u bëni mish...

Bashkitë më të mëdha të vendit kanë zbatuar dekretin e presidentit Meta, duke kërkuar mos zhvillimin e zgjedhjeve të 30  Qershorit dhe kanë kërkuar...

VIDEO/ “Nxehet” Gramoz Ruçi, iu hakërret gazetarëve: Na lini të llafosemi

Kryeministri Edi Rama duket se iu ka mbyllur gojën të gjithë socialistëve , të cilët nuk kanë dhënë asnjë koment për gazetarët pas mbledhjes...

“Nuk e luan topi”, Balla gjen shpëtim tek Kodi Penal: Burg...

Taulant Balla, i ndjërë në presion se ndoshta zgjedhjet nuk mbahen, ka filluar prapë nga kërcënimet. Duke lexuar nenet e Kodit Penal që parashikon dhunimin...

Balla flet për “Bindjen Demokratike”: Si mund të mbështesim ne kundërshtarin...

Kreu i Grupit Parlamentar e ka nisur fjalimin e tij në seancën e sotme parlamentare duke adresuar kërcënime. Këtë herë, duke folur për pjesëmarrjen në...

Balliu i përgjigjet hidhur Ballës: 100 vjet burg për atë që...

Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu ka komentuar deklaratën e bërë sot nga Taulant Balla, i cili tha se do të ketë burg për ata që...