Tag: takimi

VIDEO/Basha takon nënat dhe gratë fierake: Po përballen me varfërinë dhe...

Lulzim Basha vijon turin e takimeve te tij ne kuader te levizjes se tij te fundit te titulluar “Po te degjoj”, nisme e cila...

Opozita takon raportuesen e PE: Zgjedhjet e parakohshme, e vetmja zgjidhje

Përfaqësues të opozitës kanë zhvilluar sot një takim me reporteren e Parlamentit Europian për Shqipërinë, Isabel Santos. Pak pas përfundimit të këtij takimi, ish-deputeti i...

VIDEO/Basha ndalet në Elbasan, punonjësit i flasin hapur: Na vdiq ore,...

Lulzim Basha vijon me fushatën e tij te quajtur "Po te degjoj", kesaj here te fokusuar tek punëtorët në Elbasan. Permes pamjeve qe Basha sjell,...

VIDEO/Pas takimit me ‘Venecian’ Basha akoma më i vendosur, paralajmëron dhe...

Kreu i Partisë Demokratike përsëriti se rruga e vetme për të dalë nga kriza e thellë politike dhe kushtetuese në cilën është futur vendi...

Basha zbardh takimin me liderët shqiptarë: Pres me kënaqësi të vizitoj...

Lulzim Basha ka pritur ne takim, Armend Aliun, Kryetarin e Komunes se Presheves ne seline blu, ne nje takim, ku u fol per gjendjen...

Takimi i parë mes Albin Kurtit dhe Vuçiçit, caktohet vendi dhe...

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pritet të takohet për herë të parë në muajin mars me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vucic. Kurti...

Kurti zgjedh Bashën para Veliajt, çfarë e bëri të anulonte takimin...

I pabesueshëm kryeministri i ri i Kosovës i cili shihet me shumë shpresë. Takimi i gjatë me kryeministrin Edi Rama, përtej asaj që kishte parashikuar...

DETAJE/Ekspertët e OSBE-ODIHR mbërrijnë në Tiranë, roli i tyre në reformën...

Ekspertët e OSBE-ODIHR ndodhen sot në Tiranë për reformën zgjedhore. Ata do të zhvillojnë takim me Këshillin Politik në orën 17:00 për reformën zgjedhore. Dy...

VIDEO/Shihni përmes këtyre pamjeve si është realiteti, gjyshja në Tiranë tregon...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, eshte munduar ti tregoje publikut permes pamjeve dhe vizitave te tij, sesa e veshtire eshte jetesa ne Shqiperi. Së...

VIDEO/Zbardhet takimi i Bashës me familjen e re në Tiranë: Shqiptarët...

Lideri i opozitës Lulzim Basha ka publikuar një video, teksa shihet ne shoqerine e nje familjeje ne Tiranë. Sipas Bashës, shqiptarët meritojnë të dëgjohen me...