Mbledhja në PS, flet Rama: Unë s’kënaqem me veten, le më me drejtuesit politikë

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me drejtuesit e PS në qarqe mëngjesin e sotëm.

Takimi që nisi në mëngjes herët sot në selinë e PS ka zgjatur rreth një orë teksa fushata dhe zgjedhjet e 25 prillit kanë qenë tema kryesore e diskutimit.

Pas takimit në selinë e PS me drejtuesit politik të qarqeve ka reaguar kryeministri Edi Rama.

Ky i fundit u shpreh se është koha për të intensifikuar komunikimin me njerëzit.

“Është koha për të intensifikuar komunikimin me njerëzit dhe punën që të vazhdojmë të përmirësojmë marrëdhëniet e pushtetit qendror dhe vendor me bazën.

Unë nuk jam asnjëherë i kënaqur as me veten time lërë më me drejtuesit politikë”, deklaroi Rama.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje