Tag: takime

Basha viziton bizneset në Kamzë, zbulon 2 prioritetet e tij dhe...

Kryetari Lulzim Basha takoi gjate dites se sotme qytetare dhe sipermarres ne Kamez. Në Kamëz, sipas Bashes, jane të zhytur në varfëri, të braktisur nga...

FOTO/Basha prezanton planin e tij për biznesin e vogël: Do t’iu...

Kryedemokrati Basha tregon se në çdo takim dhe bashkëbisedim në qytete dhe zona rurale mbizotëron një gjendje e rëndë, vështirësi që sa vijnë e...

“Bizneset në rrugën e Saraçëve janë lënë në harresë”, Tabaku në...

Jorida Tabaku konstaton se ne cilin do cep të Tiranës të pyesësh apo takosh biznese do të tregojnë të gjithë një listë të gjatë...

“Gjurmon bizneset si hajdut i vogël”, Basha i përgjigjet Ramës me...

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, i cili u takua me biznese të vogla sot në Tiranë, tek zona 1, komentoi sulmet që kryeministri Edi...

“Jemi në prag falimentimi”, Bizneset në Vlorë i ankohen Bashës: Ja...

Kryetari i opozitës Lulzim Basha u takua me dhjetëra biznese në Vlorë, të cilët shohin se e kanë falimentimin në prag. Dyqanet bosh, hotelet...

FOTO/”Vlorën e gjeta si asnjëherë më parë”, Basha: Me biznese të...

Kryedemokrati Basha e ka gjetur Vloren si asnjehere me pare. Ne nje takim qe ai ka zhvilluar se fundmi ne qytetin bregdetar, Basha thote...

“Punojmë për mbijetesë”, bizneset në Tiranë ankohen, Basha: Do keni më...

Në njësinë numër 4 në Tiranë, gjendja e bizneseve të vogla është përkeqësuar me shpejtësi pas pandemisë. Tregtarët i treguan kreut të opozitës Lulzim...

Basha në terren njeh shqetësimet e sipërmarrësve: RAMAVIRUSI po shkatërron shtyllën...

Lulzim Basha ka vijuar turin e takimeve me banoret ne disa njesi te ndryshme ne kryqqytet. Kreu i opozites eshte ndalur te takoje banorë...

VIDEO/Basha në Elbasan këtë mëngjes, mesazh për maturantët

Lulzim Basha nepermjet nje video live nga Facebook, uroi maturantet ne diten e pare te provimit shteteror te tyre, ate te gjuhes se huaj....

VIDEO/Basha vijon takimet në kryeqytet: Rama bën paratë tuaja rrush e...

I perqendruar tek biznesi dhe ecuria e tij pas pandemise, Lulzim Basha njoftoi me ane te nje video live se do te ndalej sot...