Tag: takime

FOTO/Basha zbulon detajet e takimeve në Shëngjin: Kriza ekonomike, as 10%...

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka qenë sot në Shëngjin ku ka zhvilluar takime me biznesin. Gjatë takimit është theksuar se as 10 përqind e...

Ndalesa e Bashës në Shëngjin: Gjysmë-paketat s’dhanë efekt gjatë pandemisë, thirrja...

Ndalesa e radhës per Lulzim Bashën ishte ne Shengjin, ne bizneset prane bregdetit. Basha konstaton se turizmi në Shëngjin më gjendje shumë të vështirë. Operatorët...

Basha me kreun e Konfindustrisë: Ja shqetësimet kryesore të industrialistëve, ne...

Gjatë bisedës me Administratorin e Përgjithshëm të Konfindustrisë (Konfederata e Industrive të Shqipërisë), z. Gjergj Buxhuku dhe bashkëpunëtorët e tij, kreu i opozites, Lulzim...

Fermerët në periferi të Tiranës ngrenë zërin, propozimet konkrete të Bashës:...

Fermerët ne periferi të Tiranës ngrenë zërin për braktisjen 7 vjeçare të qeverisë. Ne nje takim me kryetarin e opozites, Lulzim Basha, ata treguan...

Basha takim me përfaqësues të Mikrofinancës Shqiptare, zbulon programin e ri...

Kryetari i PD Lulzim Basha ka takuar sot përfaqësuesit e Shoqatës Mikrofinanca Shqiptare. Detajet kryesore i bene me dije vete kryeopozitari, teksa shkruan se gjatë...

Basha takim me qytetarët tek Unaza e Re: RAMAVIRUSI i çoi...

Banorë dhe sipërmarrës të vegjël në zonën e Unazës së Re me të cilët bisedoi Lulzim Basha sot, i treguan se e kanë të...

FOTO/Basha pas takimeve me fermerë në Sauk dhe Baldushk: Ky është...

Takimet që ka zhvuilluar me njerez të biznesit dhe fermerë në Sauk e Baldushk Kryetari Demokrat Lulzim Basha i ka shprendarë edhe ne faqen...

VIDEO/Basha thirrje biznesmenëve: Mbani shënim emrat e atyre që ju terrorizojnë...

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka vijuar takimet me biznesin dhe banoret ne zonen e Saukut kete here, teksa ka evidentuar probleme qe i...

“Banorët në Ndroq mes vështirësish”, Basha optimist: Plani ynë konkret për...

Duke qendruar per disa ore me banorët në zonën e Ndroqit, Basha mesoi disa prej veshtiresive te tyre. Sipas kryedemokratit, zona nuk ka asnjë subvencion,...

Basha zbulon analizën e PD: Paguan 90 milionë euro për tre...

Kreu i PD, Lulzim Basha takoi sot një familje fermerësh në Ndroq të Tiranës teksa thotë se nuk u surprizua pozitivisht pasi gjendja është...