Tag: takime

Ambasada Amerikane zbardh takimet e Bashës dhe Metës me kongresmenët

Ambasada e SHBA-ve në vendin tonë ka zbardhur takimin e sotëm të anëtarëve të Dhomës së Përfaqësuesve Devin Nunes dhe Rick Crawford me Presidentin...

Rekordi i Bashës, rreth 15 km ecje në këmbë, qindra takime...

Lulzim Basha ka thyer sot një rekord në ecjen dhe takimet me njerëz në Tiranë. Basha e ka nisur ecjen herët në Kamëz në...

Basha nostalgjik në lagjen e lindjes, kujton komshinjtë dhe Xhirin që...

Lulzim Basha gjatë ecjes së takimeve me banorët e njësisë 8, u ka shpjeguar qytetarëve planin ekonomik dhe u ka demonstruar pullën që do vendoset...