Tag: sporti

Pedagogu ia rendit Ramës problemet: Sportin e ka zënë virusi që...

Anëtari i Keshillit Kombetar te PD, Artan Pogoni ne nje shenim ne rrjetet sociale shprehet se qeveria ka deshtuar me sportin. Ai rendit problemet e...

Futbolli me protokolle dhe rregulla të reja, do të sanksionohet dhe...

Festimet e ekipit, pështyma, ndarja e shisheve me ujë dhe shkembimi i kemishave 'do të ndalohen' sipas protokolleve të reja mjekësore të vendosura kur...

VIDEO/Ndëshkohet Igli Tare, shkak protesta e ashpër ndaj penalltisë në ndeshje

Igli Tare është dënuar nga Komisioni i Disiplinës në Itali për shkak se protestoi ashpër për penalltinë e dhënë në favor të Spalit. Në atë...

Shorti, ja me kë përballet Shkëndija e Tetovës

Është hedhur sot shorti i Champions League. Shorti bëhet për fazen e parëËshtë vendosur që Shkëndija e Tetovës do të përballet me TNS, ekipin...