Shorti, ja me kë përballet Shkëndija e Tetovës

Ndaje

Është hedhur sot shorti i Champions League. Shorti bëhet për fazen e parëËshtë vendosur që Shkëndija e Tetovës do të përballet me TNS, ekipin nga Uellsi.
Ndërkohë, ekipi i Kukësit është ende në pritje të kundërshtarit. Është hedhur sot shorti i Champions League. Është vendosur që Shkëndija e Tetovës do të përballet me TNS, ekipin nga Uellsi.
Ndërkohë, ekipi i Kukësit është ende në pritje të kundërshtarit.

Nga 5 kundërshtarët që kishte, ekipi kampion i Maqedonisë ka pasur një short të favorshëm për të kaluar në turnin tjetër.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje