Tag: spitalet

Manastirliu zbulon sa shtretër të lirë ka në dy spitalet Covid

Urgjencat kirurgjikale gjatë periudhës së vjeshtë-dimrit është vendosur të jetë në spitalin universitar të Traumës, pas eksperiencës së mirë në muajt e epidemisë, ku...

‘Shëndetësia: Paguaj ose vdis, ja çmimet e urgjencave të rënda që...

Ne nje reagim te fundit ne rrjetet sociale, ish ministri i Shendetesise, Tritan Shehu tregon gjendjen reale te sistemit tone shendetesor, te cilin ai...

Denoncimi nga ‘Shefqet Ndroqi’: Në spital mungojnë antiviralët për 150 pacientët...

Pas denoncimeve te shumta dhe venies perballe me realitetin, ish-deputeti Bardh Spahia siguron nje informacion tjeter qe vjen nga spitalet COVID, ku ndodhen te...

Ish-deputeti nxjerr “bllof” ministrinë për spitalin COVID 3: Manastirliu harroi çfarë...

Vazhdojne denoncimet nga Partia Demokratike, ku se fundmi ish-deputeti Bardh Spahia ben publike mesazhet qe vijne ne adresen e tij. Sipas tij, fatkeqësisht vazhdon saga...

Ministria e Shëndetësisë i përgjigjet PD: Spitalet Covid 3 dhe 4...

Ministria e Shëndetësisë i është përgjigjur deklaratave të Partisë Demokratike se në dy spitalet Covid-3 dhe Covid-4 nuk ka asnjë pacient të shtruar. MSH thotë se kjo...

Konfirmohen 15 raste të reja me COVID në Durrës brenda një...

Jane konfirmuar 15 raste te reja me koronavirus ne qytetin e Durresit. Sipas sherbimit epidemiologjik, nje pjese e mire jane raste kontakti, nderkohe te...

Si paraqitet gjendja e pacientëve të rënduar në dy spitalet COVID,...

Sot është dita e parë që nga fillimi i epidemisë që Tirana nuk ka rast të ri. Burime zyrtare nga Ministria e Shendetesise bene...

Manastirliu jep shifrat e fundit: Sa mjekë dhe infermierë shërohen nga...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, jep një tjetër lajm të mirë, sa i takon stafit mjekësor të infektuar me koronavirus në vend. Manastirliu njofton se...

“PPP mbyll katër Shërbime Mjekësore Universitare”, Ish-deputeti denoncon: Si po e...

Ish-deputeti Tritan Shehu ka sjellë në vëmendje shërbimet mjekësore universitare, duke u fokusuar tek laboratorët e vendit, te cilat sipas tij janë lënë në...

Denoncimi/ ” Tenderi 10 milione dollare per spitalet, eshte ndare fituesi”

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia i kërkon të vërtetën për një tender 10 milionë dollarë Ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Në një status në...