Tag: salianji

Fotoja me Obamën/Salianji “thumbon” Ramën: E ka ves, pasi i përdor...

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka reaguar gjithashtu pas dënimit me 4 muaj burg të William Argeros, amerikanit që ndërhyri me pagesën prej 80...

Salianji bën krahasimin: Maqedonia e Veriut rrit 200% investimet e huaja,...

Ish-deputeti Ervin Salianji ka bërë një krahasim të gjendjes së vendit tonë me investimet  përballë me vendet e tjera fqinje, duke u ndikuar nga...

Salianji CD në KPA:Prokurori Gent Osmani në përgjime inkriminuese

Ish-deputeti i PD Ervin Salianji në një dalje publike për mediat tha se ka dorëzuar në KPA një CD, ku ka përgjime dhe tregohet...

Salianji në KPK, dorëzon materialin inkriminues për prokurorin e njohur

Ish-deputeti Ervin Salianji pritet të dorëzojë në Komisionin e Pavararur të Kualifikimit disa dokumenta me vlerë. Sic bëjnë me dije burimet nga selia blu, Salianji...

Salianji e denoncoi më herët, zbardhen detaje nga plagosja në Kolonjë:...

Ish-deputeti Ervin Salianji denoncoi më herët një ngjarje të rëndë të ndodhur në Ersekë, aty ku sipas tij militantë PS kishin sulmuar një qytetar,...

VIDEO/Zbulohen mesazhet private, kryebashkiaku: Sillni 4 vetë për familje, merruni me...

Të tjera denoncime vijnë nga ish-deputetë të Partisë Demokratike të cilët sigurojnë dhe fakte. Së fundmi, ish-deputeti Ervin Salianji ka publikuar mesazhet në WhatsApp ku...

FOTO/”Sapo mori vesh për revoltën Rama anullon takimin në Devoll, fshihet...

Kryeministri Edi Rama, nga frika e revoltës qytetare, ka ndryshuar vendtakimin, duke u mbyllur në një qepabtore. Kështu thotë, ish-deputeti Ervin Salianji, i cili...

FOTO/”Duhet shpallur gjendja e jashtëzakonshme”, Salianji nga Korça: Turpi i mbuloftë...

Ish-deputeti Ervin Salianji sërish këmbëngul se situata në Korçë është e vështirë dhe duhet me patjetër të shpallet situatë emergjente. I ndodhur prej ditës së...

“Larot e krimit kuisje për të ruajtur milionat e Ramës”, ish-deputeti...

Një mesazh para protestës së sotme e ka dhe ish-deputeti Ervin Salianji. Në një postim në rrjetet sociale, ish-deputeti flet për lirinë e popullit...

Salianji: “Rama le të qeverisë nga bunkeri përmes Facebook-ut”

“Ne nuk do t’i ndalojmë jetën Edi Ramës. Nëse ai jeton i izoluar nga shtëpia në Surrel në Kryeministri dhe në godinën e Kuvendit,...