Tag: salianji

“Bujqësia pa asnjë ndihmë”,Salianji takon fermerët: Katastrofa ‘Rama’ më e keqe...

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, u takua në Lushnjë me shumë fermerë që ngrenë zërin kundër braktisjes nga qeveria në kohën më të...

PD kërkon largimin e Lefter Allës: Kryebashkiaku që pi kokainë, qeveria...

Ervin Salianji ka kërkuar largimin e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, pasi sipas PD është Alla, kryebashkiaku që u publikua në video duke marrë...

Një ditë pas dënimit Meta pret në takim Salianjin, zbardhet biseda...

Një ditë pasi gjykata e shkallës së parë në Tiranë vendosi dënimin me 1 vit burg për kallëzim të rremë lidhur me çështjen "Babale",...

VIDEO/Salianji nuk ndalet, publikon të tjera audiopërgjime mes Alizotit dhe ish-drejtorit...

Ashtu edhe siç kishte  paralajmëruar, ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ka publikuar prova të reja rreth dosjes "Babale". Në një deklaratë publike nga selia e PD-së...

Basha reagon pas pretencës së Prokurorisë: Nuk do arrini dot kurrë...

Nuk ka vonuar reagimi i kryedemokratit Lulzim Basha, pas dhënies së pretences per ish-deputetin Ervin Salianji, për çështjen "Babale". Basha shkruan se askush nuk mund...

“Kulliri rasti i radhës”, Salianji: U keqpërdor nga Rama dhe Xhafaj...

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me shkarkimin e prokurorit të krimeve të rënda, Përparim Kulluri. Në një...

Atentati/Salianji kujton zgjedhjet e 2015: “Rrumi” ndihmoi Ramën në fushatë dhe...

Ish-deputeti Ervin Salianji me një postim të gjatë në rrjetet sociale, shkruan detaje lidhur me të plagosurin i cili shoqèronte prokurorin Arjan Ndoj. Bëhet...

“Babalja”, Salianji nxjerr prova të reja: Si u manipulua zëri i...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Sallianji, ka publikuar  sot sipas tij disa dokumente, të cilat janë fakte të reja për falsifikimin e zërit të...

Vjedhja në Ministri, Salianji ironizon: Qytetarët presin mbrojtje, këta i vjedhin...

Vjedhja e Ministrisë së Mbrojtjes ka terhequr vëmendjen e ish-deputetit demokrat, Ervin Salianji. Në një postim në rrjetet sociale, Salianji nuk i kursen akuzat ndaj...

“Babalja”/Salianji debat me avokatin e Geron Xhafajt: Dëshmitari trafikant u pagua...

Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji është paraqitur në Gjykatën e Tiranës për të dëshmuar për çështjen "Babalja", ku është i pandehur. Pas daljes nga Gjykata,...