Tag: salianji

Raporti i DASH/ Salianji: Propaganda e Ramës nuk mund ta fshehë...

Raporti i DASH i cili thoshte se “Shqipëria është burim në rritje për kokainën dhe heroinën” ka sjellë reagime te shumta. Lidhur me kvtë raport...

AUDIO+18/Salianji nxjerr komunikimin e Alizotit me drejtorin e policisë Fier

Ish-deputeti  Ervin Salianji ka publikuar një provë siç e quan ai të re, për të cilën thotë se është pjesë e përgjimeve të prokurorisë...

“Babalja”, Berisha kritikon ashpër procesin gjyqësor: I montuar dhe politik

Ish-kryeministri Berisha e ka kritikuar ashpër gjithë procësin gjyqësor që po i bëhet ish-deputetit Ervin Salianji dhe gazetarit Olldashi për çështjen Babale. Berisha shkruan në...

Thërritet si i pandehur, Salianji: Kam më shumë procedime penale se...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i ftuar në "Arena" nga Dritan Hila, duke marrë shkasë nga vendimi i prokurorisë për ta marrë të...

“Babalja”, Prokuroria merr të pandehur ish-deputetin Ervin Salianji

Prokuroria e Tiranës ka marrë të pandehur ish-deputetin e Partisë Demokratike Ervin Salianji, për çështjen audiopergjimit të pretenduar mes “Babales” dhe Geron Xhafajt, vëllait...

Deputeti: Protestës më masive qytetare po i bashkohet dhe policia

Deputeti demokrat Ervin Salianji u ka bërë një thirrje të fundit të gjithë qytetarëve që tiu bashkohen protestës ndërsa zbulon se dhe policia e...

Vendimi për Dritan Dajtin, deputeti: Kush e ka radhën për të...

Deputeti i  PD, Ervin Salianji ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Apelit për t'i hequr dënimin me burgim të përjetshëm Dritan  Dajtit. Kujtojmë se...

Sulmi ndaj VOA, Salianji: Rama reagoi si Gadafi, përfundimin e dinë...

Deputeti i Partisë Demokratike e cilëson sulmin e Kryeministrit Rama ndaj Zërit të Amerikës, si vetëdeklarimin e rënies së tij. Ervin Salianji kujton kohën kur...

Salianji: Rama ministër i jashtëm? Duhet largimi i tij për të...

Pas vetëpropozimit të kryeministrit Edi Rama për të qënë në krye të ministrisë së Jashtme, ka reaguar deputeti Ervin Salianji. Me anë të një postimi...

Skandali i gjyqtarit nga Fieri, deputeti: Kemi prapë fjalë boshe me...

Të shumta kanë qënë reagimet pas publikimit të video-skandalit, kur gjyqtari i Fierit i kërkonte një nëne të divorcuar para në këmbim të kujdestarisë...