Tag: salianji

VIDEO/ Qeveria po bën lojë me titujt e pronësisë, ja detajet…

Deputeti demokrat, Ervin Salianji gjatë fjalës së sotme në Kuvend deklaroi se qeveria është duke bërë një lojë me titujt e pronësisë së tokës....

KOMISIONI I SIGURISE/ Tensionohet situata, Ndreu-Salianjit: Ti do rrahur, o provokator

Komisioni i Sigurisë, ku po diskutohej buxheti i Ministrisë së Mbrojtjes është përfshirë nga një debat i ashpër midis deputetëve të opozitës dhe maxhorancës....

“Bomba” e Salianjit: Pasi të heqë Llallën, qeveria do të “godasë”...

Nga emisioni ‘Studio e Hapur’ në “News24”, deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka lëshuar një deklaratë shqetësuese, teksa komentonte mandatin e kryeprokurorit Adriatik...

Tronditet Tirana nga “patenta dhe 800 mijë eurot”, ja komentet më...

Pas arrestimit të një të riu në Elbasan në makinën e të cilit u gjetën dy patenta për mjete lundruese që i përkisnin ish-ministrit...

SALIANJI/ Hipoteka kërkon harac për të mos tjetërsuar biznesin

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka akuzar sonte hipotekën se ka kërkuar para nga një biznes në bllok në Tiranë dhe nëse nuk...

Salianji flet për debatin me Berishën: 2 pistat e votës së...

Sekretari për aksionin qytetar dhe deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në Neës24 ka folur...

Berisha, replika me 2 deputetët e rinj Ervin Salianji dhe Grida...

Ish-kryeministri Berisha debatoi sot në lidhje me rrjedhjen e votave ën votimin djeshëm nga deputetët e PD duke konsideruar se deklaratat personale që dolën...

Akademia e Shkencave në zgrip, ndizet debati politik

Konflikti i ashpër mes Akademisë së Shkencave dhe Kryeministrit Rama është komentuar nga zëra të ndryshëm të PD duke konsideruar se Rama nuk ka...