Tag: prostitucioni

EMRAT/Zbulohet qendra e prostitucionit në Tiranë, si rekrutonin vajzat e reja...

Policia e Tiranës ka goditur një bazë të prostitucionit në Tiranë. Bëhet fjalë për një qendër masazhesh në qendër të Tiranës, e cila përdorej...

Shfrytëzonte si prostituta të dashurën e mitur dhe një 18-vjeçare, arrestohet...

Prangoset një 28-vjeçar në Tiranë, i cili akuzohet se shfrytëzonte për prostitucion në qytete të ndryshme, bashkëjetuesen 17-vjeçare dhe një shtetase tjetër 18-vjeçare. Pas informacioneve të...

FOTO/Stresi me deklarata të forta në rrjetet sociale: Është bërë Tirana...

Stresi ka deklaruar hapur pa pikë ndrojtje atë mendon. Ai shkruan se Tirana është bërë prostitucion i gjallë dhe këtë e tregon me anë...

Arrestimi për prostitucion, e reja tregon historinë e saj: Klientët na...

Detaje të reja zbulohen pas arrestimit të “Zogut të Tiranës” i akuzuar per prostitucion në kryeqytet. Dy vajza të moshës 20 e 32 vjeç, banuese...

Investigimi i gazetarëve italianë:Mafia shqiptare kontrollon biznesin e prostitucionit në Itali

Mafia shqiptare kontrollon biznesin e trafikut të prostitucionit në Itali. Ky është një nga konkluzionet e arritura nga investigimi i gazetarëve të së përditshmes italiane...

Kapen trafikuesit në Rinas, policia jep detajet: Po kalonin 30-vjeçaren për...

Policia ka arritur te parandalojë trafikimin e një 30-vjeçareje per qellime prostitucioni. Burime zyrtare nga policia, informojne se ne pranga ka rene një shtetas, si dhe...

Deputeti shqiptar kërkon legalizim të prostitucionit

Deputeti i Nismës Socialdemokrate Milaim Zeka ka bërë thirrje për legalizim të prostitucionit në vend. “Sa shkojmë nëpër motele e vende palidhje, më mirë shkoni...

Kur prostitucioni në Shqipëri ishte i legalizuar, çfarë përmbante ligji: Çdo...

Vitet e fundit, në Shqipëri është hapur disa herë debati, për legalizimin e mundshëm të prostitucionit. Kundërshtitë kanë qenë dhe janë të forta. Teksa ky...

Prostitucion në Tiranë, dalin pamjet e një prej qendrave estetike

Në pamjet e siguruara nga Report Tv, shikohen pamjet e një nga qendrave estetike që përdoreshin për prostitucion në Tiranë. Kjo qendër, administrohej nga një...

Shfrytëzonte vajzat për prostitucion, arrestohet kryetari i shoqatës artistike pas denoncimit

Arrestohet shtetasi Shpëtim Çekrezi, pas denoncimit në emisionin investigativ “Fiks Fare”, për veprën penale “Shfrytëzim Prostitucioni”. Në njoftimin e policisë thuhet: Nga Specialistët për Hetimin e...