FOTO/Stresi me deklarata të forta në rrjetet sociale: Është bërë Tirana prostitucion i gjallë

Stresi ka deklaruar hapur pa pikë ndrojtje atë mendon. Ai shkruan se Tirana është bërë prostitucion i gjallë dhe këtë e tregon me anë të një postimi që ka publikuar.

Edhe një dëshirë të vetme e kam: Zot na i largo prostitutat se është bërë Tirana prostitucion i gjallë”, ka shkruar në njërin nga postimet reperi.

Me tej reperi vijon ende të shkruajë:

A kanë prindër a s’kanë këto k… a kanë dinjitet a s’kanë. Kaq lehtë është për ju të hapni këmbët vetëm për një natë. Respekt për nënat tona, Zoti i bekoftë përjetë”.

Ky reagim i reperit vjen pas atij të ish-partneres së tij Keisi, e cila në një postim të sinqertë para pak kohësh, iu drejtohej vajzave që “flenë me burra të martuar” duke lënë të kuptohej se ndihej e tradhtuar.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje