Deputeti shqiptar kërkon legalizim të prostitucionit

Ndaje

Deputeti i Nismës Socialdemokrate Milaim Zeka ka bërë thirrje për legalizim të prostitucionit në vend.

“Sa shkojmë nëpër motele e vende palidhje, më mirë shkoni te veni”, tha Zeka me shaka.

Ish-gazetari është shprehur gjithashtu kundër mbylljes së lojërave të fatit.

I ftuar në emisionin n’Kosovë Show Zeka ka folur edhe për tema të tjera duke përfshirë aktualitetin në Kosovë.

Po në këtë emision i ftuar ka qenë edhe Nasim Haradinaj, përfaqësues i Organizatave të dala nga lufta.

Haradinaj foli për gjendjen e ish-ushtarëve të UÇK’së për shkak të gjendjes së rëndë ekonomike.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje