Prostitucion në Tiranë, dalin pamjet e një prej qendrave estetike

Ndaje

Në pamjet e siguruara nga Report Tv, shikohen pamjet e një nga qendrave estetike që përdoreshin për prostitucion në Tiranë.

Kjo qendër, administrohej nga një 34-vjeçare e quajtur Lefteri. Siç shihet edhe nga fotot, qendra ofron disa shërbime kryesisht për femra.Nga kërkimet në rrjetet sociale rezultojnë dy adresa të hapura nga Lefterija një nga tre administratoret e një prej qendrave estetike të kthyera në baza prostitucioni.

Në postimet e saj shfaqen vajza të reja me veshje provokuese, ndërsa reklamohet pjesa e masazheve relaksuese. Të gjithë klientët e interesuar për masazhe duhet të paguajnë 3 mijë lekë për 60 minuta.

https://youtu.be/SDaAeNU4o0s

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje