Tag: pergjimet

Si u manipulua përgjimi i Dakos dhe Avdylit, ‘Tv Klan’ fshiu...

TPZ siguroi një dokument ekzkluziv, të prokurorisë, me transrikptin e bisedës së Vangjush Dakos, me njërin prej anëtarëve të bandës së Shijakut, Altin Avdyli...

‘Xhuxhi, Borëbardha, Princi bisedojnë në telefon…’ ish-ministri ironi me përgjimet

Ish-ministri Manjani ka ironizuar përgjimet e fundit nga dosja 'Vol-vo 4' ku del nofka 'Xhuxhi' e përdorur nga personat e përfshirë në  bisedë. Dyshime...

PËRGJIMET/Vëllai i Arben Ndokës urdhër punonjësit të Hipotekës: Pjesën e Ronës...

Është zbardhur edhe mënyra se si vepronte mafia e tokave në zonën e Lezhës, nga ku u zbulua dhe ish-deputeti Arben Ndokaj. Sipas burimeve të...

DETAJE/Përgjimet e bisedave, Stresi u kërkoi ndihmë Bajrave të largohej nga...

Pas 48 orësh në pritje, Stresi nuk e fitoi dot lirinë, pasi gjykata vendosi ta lejë në burg reperin e njohur. Ai akuzohet për trafik...

VIDEO/Përgjimet ndaj deputetit të PS-së, PD: Rama ka kyçur gojën, prokuroria...

Deputeti Ervin Salianji ka mbajtur një deklaratë nga selia blu lidhur me përgjimet që u bënë publike ditën e djeshme të cilat faktojnë lidhjen...

PËRGJIMET/ Zbardhen bisedat e Jaeld Celës, ja si dekonspiroi aksionet e...

Partia Demokratike i është rikthyer sërish akuzave për trafik droge të bandës së Habilajve. Në një dalje për mediat, deputeti i PD, Enkeljed Alibeaj thotë...

“Saimir Tahiri përgjoi Ilir Metën për 4 vjet”

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi sot se të gjithë ministrta e LSI janë përgjuar për katër vjet përfshi edhe kryetarin e Kuvendit Ilir...

DOSJA “HABILAJ” – PËRGJIMET/ Me paret e bandës, hanëme Tahiri blinte...

“Ja pergjimi qe fakton Saimir Trafikun si anetar kryesor te bandes se Habilajve! Ne kete pergjim te Habilajve deshmohet se: - Makina e narko-ministrit Saimir Trafiku,...

PËRGJIMET – AUDIO/ Biseda e Habilajve me italianin: “…I kanë q**ë...

Ky është materiali i parë i siguruar nga Politiko.al. Gjatë tij të do të dëgjoni një bisedë disa minutëshe, regjistruar nga Prokuroria e Katanias,...

PËRGJIME & DETAJE/ Ja si trafikantët “tradhtuan” zyrtarët e Policisë të...

Ish-drejtuesit e policisë së Vlorës të shpallur në kërkim nga prokuroria e krimeve të rënda u zbuluan fillimisht nga komunikimet pakujdesshme te anëtareve te...