Tag: makina

Incidenti i papritur me makinën, këngëtarja ndan foton me ndjekësit

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe është treguar gjithmonë transparente me ndjekësit e saj. Kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit...

Digjet gjatë natës “Audi” në Elbasan, autori e dëmtoi dhe përdori...

Një automjet është përfshirë nga zjarri rreth orës 01.00 pas mesnate në lagjen “5 Maji” në Elbasan. Sipas informacioneve, një person i paidentifikuar ka thyer...

Mjeti kthehet përmbys në mes të rrugës, plagoset 30-vjeçarja

Një aksident i rende ka ndodhur ne aksin Gjirokastër-Tepelenë në afërsi të kthesës për në fshatin Luzat 5 km në jug të qytetit të...

Libohovë/Përfshihet nga flakët makina e blinduar që transporton valutë

Motori i makinës së blinduar që transporton paratë ka marrë flakë ndërsa nuk janë shënuar të lënduar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00 në rrugën...

Digjen dy makina në Himarë, ishin parkuar përpara banesës së pronarit

Dy makina në pronësi të shtetasit A.H në Himarë janë djegur gjatë Natës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çorraj, në rrethana ende të panjohura. "Gjatë...

Digjet një makinë në Elbasan, në pronësi të policit të krimeve

Një automjet është përfshirë nga flakët në lagjen "5 Maji" në Elbasan. Policia bën me dije se ka rënë zjarr nē mjetin tip "Benz",...

Rikthehet OFL, sekuestrohen 3 automjete luksoze

Rikthehet Operacioni Forca e Ligjit me sekuestrime automjetesh. Burime për ABC News kanë njoftuar se ditën e premte janë sekuestruar 3 automjete luksoze të cilat...

Aksident me vdekje në Shkodër – Velipojë, makina u përplas me...

Një makinë është përplasur me një motor dhe për pasojë humbi jetën drejtuesi i motorit.  Aksidenti është shënuar rreth orës 09:50 minuta në fshatin...

FOTO/Aksident dhe në Tiranë, makina përplaset me bordurën

Pas aksidentit te shenuar në Lezhë, mësohet se një tjeter aksident automobilistik është shënuar mëngjesin e sotëm dhe në Tiranë, te “Unaza e Re”. Siç...

LAJM I FUNDIT/I riu me BMW nuk u bind policisë, shëtiste...

Policia e Shtetit ka bere me dije detaje nga arrestimi i nje te riu ne Tirane, qe me makina BMW bashke me vellane e...