Tag: makina

Policia dyshime për francezin në Sarandë, kapet me 105 mijë euro...

Nje ngjarje e kapur nga policia ne momentet e fundit ka rritur dyshimet per hetime. Behet fjale per një qytetar francez i cili është...

Autobusi i linjës në kryeqytet përplaset me makinën e policisë, plagosen...

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Dritan Hoxha” në kryeqytet. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:25, ku autobusi i...

Instruktori vendos në internet reklamën: “Mëso makinën, paguaj me seks”, abuzon...

Një instruktor ka rene ne prangat e policise holandeze, duke e akuzuar atë për marrëdhënie seksuale me studenten e tij 17-vjeçare. Policia tha se...

FOTO/Merr flakë një makinë para kryeministrisë, shoferi shpëton mrekullisht

Papritmas nje makine ka marre flake ne rrugen afer Kryeministrise, ne Tirane.  Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’. Forcat e policisë ndodhen në...

Arrestohen dy të rinjtë që i dogjën makinën policit në Elbasan,...

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy të rinj, të dënuar më parë për vepra të ndryshme penale, të dyshuar si autorë të...

“Policia nuk ndalon mjetin e blinduar të Olsi Ramës”, PD kërkon...

Partia Demokratike, ne pergjigje te aksionit te policise per ndalimin e mjeteve lukzose te blinduara, shprehet se Policia e Shtetit është e udhëzuar të...

I djegin makinën dhe e kërcënojnë që të mos dëshmojë, ngjarja...

Një 40-vjeçar u arrestua nga forcat e policisë së Pogradecit dhe tre persona të tjerë janë shpallur në kërkim pasi kanë kanosur një person. I...

Sekuestrohet edhe makina e blinduar e “Rrumit”

Sekuestrohet makina e blinduar e Landi Muharremit, I njohur me pseudonimin 'Rrumi' nga Shijaku. Bllokimi është bërë në kuadër të operacionit Forca e Ligjit dhe...

Urdhëri i Veliut, kush janë 3 personat e njohur që iu...

Sekuestrohen makinat e blinduara të Dashamir Gjokës dhe Saimir Taullaut dhe Durim Bamit Sekuestrimi I tyre në kushtet e emergjencës u bë në kuadër të...

FOTO/Deputeti nuk ‘njeh’ vizat e bardha, për pak sa nuk e...

Ka dhe nga ata zyrtarë dhe figura te njohura te cilat nuk i respektojne rregullat e qarkullimit rrugor dhe me pas vuajne pasojat e...