Digjet një makinë në Elbasan, në pronësi të policit të krimeve

Ndaje

Një automjet është përfshirë nga flakët në lagjen “5 Maji” në Elbasan. Policia bën me dije se ka rënë zjarr nē mjetin tip “Benz”, në pronësi të shtetasit M.M., i cili ishte i parkuar para banesës.

Mjeti është në pronësi të Marius Memës, punonjes i policisë kriminale në Elbasan. Mesohet se ai e kishte parkuar makinën para pallatit, pas mesnate kur ishte kthyer nga shërbimi dhe pak më vonë i është vënë flaka në pjesën e parme dhe pasme. Nga të dhënet e policisë, dyshohet se ka qenë zjarrvenie e qellimshme.

Informacion paraprak

Në lagjen “5 Maji”, Elbasan, ka rënë zjarr nē mjetin tip “Benz”, në pronësi të shtetasit M.M., i cili ishte i parkuar para banesës dhe si pasojë mjeti është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të zjarrit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje