FOTO/Aksident dhe në Tiranë, makina përplaset me bordurën

Pas aksidentit te shenuar në Lezhë, mësohet se një tjeter aksident automobilistik është shënuar mëngjesin e sotëm dhe në Tiranë, te “Unaza e Re”.

Siç shihet dhe nga pamjet, makina duket se ka humbur kotrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Mesa shihet ka disa dëme materiale të konsiderueshme, por nuk dihet ende shkaku i këtij aksidenti, pasi nuk ka ende një njoftim të bërë nga policia rrugore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet për sqarimin e mëtejshëm të ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje