Tag: makina

FOTO/ I dogjën makinën e dytë, ja çfarë thotë Murataj

Trim Murataj është i Krimeve të Rënda në Krujë dhe banon në Kamëz. Para tre javësh, mjetit të tij i vunë eksploziv, ndërsa sot, i...

Krujë, shpërthen në tritol makina e oficerit të krimeve

Një makinë ka shpërthyer pasi i kishin vendosur një sasi tritoli. Makina ishtë në pronësi të një oficeri policie, i cili mbulon krimet e rënda,...