Tag: lajmi i fundit

LAJMI I FUNDIT/ Dy persona humbin jeten ne spitalin infektiv, shkon...

Ka shkuar ne 15 numri i viktimave ne Shqiperi per shkak te koronavirusit. 2 paciente dhane shpirt sot trk spitaki infektiv.Njeri ishte nje i semure...

LAJMI I FUNDIT/ Humb jeten nje e infektuar me koronavirus

Shqiperia ka shenuar viktimen e 12 per shkak te koronavirust. Nje grua 82 vjecare humbi jeten kete mbremje pas nje qendrimi 5 ditor ne...

LAJMI I FUNDIT/ Vdes pacientja e 7 ne spitalin infektiv

Ka nderruar jete kete mbremje pacientja 85 vjecare ne spitalin infektiv, ben te ditur ministria e Shendetesise. Ajo eshte viktima e 7 e koronavirusit ne...

LAJMI I FUNDIT/ 2 të infektuar të rinj në Pukë

Edhe dy persona të tjerë janë testuar pozitivisht me koronavirus. Që të dy janë pjesëtarë të një familjeje dhe më herët kishte rezultuar i...

LAJMI I FUNDIT/ Rrezohet qeveria e Albin Kurtit ne Kosove

Qeveria e Kosoves drejtuar nga Albin Kurti eshte rrezuar sonte afer mesnates nga Parlamenti i Kosoves. 82 deputete nga 120 qe ka Parlamenti votuan pro...

LAJMI I FUNDIT/ Nje paciente me koronavirus niset me urgjence ne...

Nje paciente me Covid 19, ne linjen epidemiologjike te Fierit eshte ne gjendje jo te mire. Ajo eshte 85 vjeçe, dhe është nisur me urgjencë...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rende, dyshohet 3 viktima

Nje aksident i rende ka ndodhur ne aksin Thumane - Fushe Kruje ku jane shkaktuar 3 viktima, ndersa nje tjeter person eshte plagosur rende. Policia...

ZYRTARE/ Konfirmohen dy raste me koronavirus ne Kosove

Dy raste me koronavirus janë konfirmuar sot pasdite në Klinikën Infektive të Kosovës. Lajmi u dha nga ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia. Ai tha se...

LAJMI I FUNDIT/ 21 vjecarja, aksident me vdekje ne autostraden Tirane...

Nje vajze 21 vjece ka aksidentuar per vdekje nje person kete mbremje. Ngjarja ndodhi rreth ores 20.30 ne autostraden Tirane Durres. Tiranë/Informacion paraprak Me datë 06.03.2020,...

LAJMI I FUNDIT/ Dyshimi, nje 50 vjecare nga Lushnja ka shenjat...

Një grua rreth të 50 është paraqitur në spitalin e Lushnjes me simptoma të vështirësive në frymëmarrje, temperaturë e lartë dhe dhimbje artikulacionesh, njofton...