LAJMI I FUNDIT/ Termet 3,4 balle ne afersi te Vlores

Ndaje

Nje goditje termeti ka ndodhur kete mbremje ne detin Adriatik vetem 7 km nga Vlora.

Lekundjet jane ndjere ne qytet. Kjo eshte hera e pare qe lekundjet zhvendosen ne jug qe nga termeti i nentorit te vitit te kaluar.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje