LAJMI I FUNDIT, EMRI/ Ekzekutohet nje person ne Elbasan

0Shares
0

Nje person mbeti i vrare ne Elbasan kete pasdite.

Ai eshte Emiliano Ramazani, person me precedente te mehershem penale. Mësohet se ngjarja është regjistruar në lagjen “28 nëntori” të këtij qyteti.

Viktima është afro 40 vjec dhe eshte qëlluar me armë zjarri teksa ndodhej në makinën e tij.

Besohet se vrasesit jane larguar ne drejtim te Bradasheshit ku edhe kane djegur mjetinne pwrdorur. /DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje