Tag: lajmi i fundit

DETAJET/ Bilanc tragjik ne Durres, 2 te vdekur dhe 1 i...

Dy persona kane mbetur viktima ne Durres dhe nje tjeter u plagos pasi u qelluan me automatik nga nje makine ne levizje Ngjarja ndodhi në...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident tragjik ne Gramsh, 2 te vdekur dhe...

Nje aksident i rëndë ndodhi në vendin e quajtur Çekrez në Gramsh. Si pasojë e aksidentit ka vdekur drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer, pasi...

LAJMI I FUNDIT/ Policia mberthen Elbasanin, arsyet te paqarta

Forca te shumta policie po zhvillojne nje aksion krehje trrreni ne Elbasan në këto momente. Rreth 100 punonjës policie të mbështetura nga disa grupe të...

Aksident i rende ne rrugen e Vlores, 5 te plagosur

Një aksident i rëndë ndodhi kete pasdite ne fshatin Peshkëpi të Vlorës. Te pakten pesë persona janë plagosur ndersa ne vendngjarje ndodhen disa ambulanca. Nuk ka...

LAJMI I FUNDIT/ Plagoset me arme zjarri ne Durres, shkon vet...

Nje person u plagos pak minuta më pare, në zonën e Plazhit ne Durres. Personi eshte  qëlluar me armë zjarri. I plagosuri quhet Rexhep Tereziu...

LAJMI I FUNDIT/ Eksploziv makines se oficeres se policise ne Durres

Nje shperthim tritoli ka ndodhur ne oret e mesnates ne Durres. Nje sasi eksplozivi eshte hedhur tek makina e nje oficereje te policise ne...

LAJMI I FUNDIT/ Lirohet nga burgu Endrit Dokle, tronditet prokuroria

Endrit Dokle, një ndër emrat më të njohur të fillimbviteve 2000 për krime, është liruar nga burgu. Dokle ka qenë i dënuar me burg për...

Shkarkohet zinxhiri komandues i burgut te Peqinit per dhembet e Dritan...

Një vizitë te stomatologu i Dritan Dajtit i ka kushtuar shkarkimin nga detyra te drejtuesve te larte te administrimit të burgjeve. Ministrja e drejtësisë Etilda...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Lezhë, 4 persona në...

Ka ndodhur një aksident i rëndë në Lezhë. Dy makina janë përplasur duke shkaktuar 4 të plagosur. Pilicia ka dhënë detajrt e para te...

LAJMI I FUNDIT/ Termet 4.8 balle ne Tirane dhe Durres

Pas dhjetra lekundjeve gjate dites se sotme ku nuk ka patur termet me shume se 3.3 balle ka ndodhur nje goditje e forte ne...