LAJMI I FUNDIT/ Ngjarje e rende ne Gjirokaster

Ndaje

Një ngjarje e rëndë u shenua kete pasdite ne Gjirokaster. Nje person mbeti i vdekur pasi u qellua nga bashkëfshatari i tij. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Labovë të Gjirokastrës.

Autori është Jano Koleta i cili mësohet se ka qëlluar me mjete te forta mbi Andrea Xhavarra duke e lënë të vdekur. /DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje