LAJMI I FUNDIT/ Ulen ndjeshem infektimet e reja ne 24 oret e fundit

0Shares
0

Ka pasur nje ulje te ndjeshme te rasteve te reja me koronavirus ne Shqiperi. 24 oret e fundit jane regjistruar vetem 55 raste pasi jane kryer 431teste.

Nderkaq behet e ditur se ka pasur tre viktima gjate 24 oreve.

Ne spitalet covod po trajtohen 106 paciente, 9 ne terapi intensive dhe 1 i intubuar. /DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje