LAJMI I FUNDIT/ Vdes nga covid 65 vjecari ne Tirane

Ndaje

Nje viktime tjeter per shkak te koronavirusit ne spitalin infektiv ne Tirane.

Kete paadite humbi jeten nje pacient i moshes 65 vjec, njofton ministria e Shendetesise.

Sipas ministrise, pacienti kishte semundje te tjera shoqeruese qe ndikuan vdekjen e tij. /LAPSI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje