Edmond Budina: Nuk pranoj testin e dyte, dyshoj se me infektojne

Ndaje

Aktori Edmond Budina tha sot se do te beje testin e koronavirusit ne nje vend tjeter dhe jo ne Shqiperi. Ai tha gjate nje interviste per news 24 se nuk kishte besim te institucionet ne Shqiperi dhe se nje tampon i dyte mund te me infektoje nese une nuk kam ne te vertete covid 19.

Ai tha se do te padise Kryeministrin dhe institucionet shwndetesore per publikimin e emrit si i infektiar me vovid duke shpjeguar se kjo eshte bere me qellim per te frenuar protestat ne qytete si dhe vijimin e rezistences per teatrin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje