Aksident i rende ne Tirane, humb jeten i riu, tjetri ne spital

Ndaje

Nje i ri ka humbur jeten sot ne Tirane fjate nje aksidenti te rende me makine.

Ngjarja ndodhi ne Zallbastar ku nje makine doli nga rruga duke lene te bdekur ne vend GM, 24 vjec, ndersa nje tjeter person u dergua ne spital me plage te renda.

“Në rrugën e Zallbastarit, në vendin e quajtur “Rrapi”, një mjet ka dal nga rruga dhe për pasojë ka ndëruar jetë pasagjeri në mjet shtetasi G.M., 24 vjeç,​ ndërsa drejtuesi i mjetit shtetasi K.M., 26 vjeç, është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia e Tiranes./DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje