Tag: Kobe Bryant

VIDEO/Mijëra njerëz në ceremoninë e homazheve, bashkëshortja e Kobe Bryant prek...

Bashkëshortja e basketbollistit Kobe Bryant, Vanessa theu për herë të dytë zemrat me fjalimin që mbajti në hapjen e ceremonisë, me një mesazh të...

Identifikohet trupi i legjendës së basketbollit, zbulohet pajisja që mund t’i...

Pas disa ditësh nga aksidenti fatal ajror që tronditi botën, të martën në mbrëmje janë identifikuar trupat e 4 nga 9 personat që humbën...

Një ndër marrëveshjet e fundit, Kobe Bryant do të ishte këtë...

Vijon ende që media dhe e gjitha bota të jenë të përqëndruar tek Kobe Bryant, ish-basketbollisti i cili u nda nga jeta pas nje...

FOTO/Brenda helikopterit me të cilin udhëtonte Kobe Bryant, flet ish-piloti: Nuk...

Këto jane pamjet e helikopterit me te cilen Kobe Bryant fluturonte disa herë në muaj. Ne fakt, helikopteri nuk i ka patur fajet ne...

Tragjedia mund të përsëritej, helikopteri ku ndodhej Kobe Bryant mund t’i...

Bota eshte ende e tronditur nga lajmi i dhimbshëm i vdekjes së Kobe Bryant. Ai humbi jetën pas nje aksidenti ajror me helikopterin ku...

Zbulohen emrat e viktimave, me Bryant ishin dhe disa “VIP-a” të...

Asnjë i mbijetuar nga aksidenti tragjik i legjendes se basketbollit, Kobe Bryant. Basketbollisti legjendar humbi jeten se bashku me vajzën e tij, ndërsa arsyeja...

Vdekja e Kobe Bryant ishte parashikuar që në vitin 2012, postimi...

Eshtë e pabesueshme, te parashikohet fati i dikujt vetem me ane te nje fjale goje, por thuhet se kur dikush e uron me gjithë...

Vdekja tragjike e basketbollistit, reagon Basha: Të gjithë jemi të tronditur...

Vdekja tragjike e basketbollistit Kobe Bryant dhe vajzes se tij, ka tërhequr dhe vemendjen e Lulzim Bashës. Në një postim në facebook, Basha shkruan se...

Shkaku i aksidentit të Kobe Bryant, zbardhet telefonata e fundit e...

Ajo çka i mori jeten legjendes se basketbollit dhe 9 personave te tjere, perfshire dhe vajzen e tij, ishte fluturimi me helikopter ne kushtet...

VIDEO/Tragjedia e legjendës së basketbollit, bashkë me të humbi jetën dhe...

Ky është momenti tronditës i rrëzimit të helikopterit, ku ndodhej legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, dhe vajza e tij adoleshente, të cilët humbën jetën...