Tragjedia mund të përsëritej, helikopteri ku ndodhej Kobe Bryant mund t’i merrte jetën dhe Kylie Jenner-it

Ndaje

Bota eshte ende e tronditur nga lajmi i dhimbshëm i vdekjes së Kobe Bryant. Ai humbi jetën pas nje aksidenti ajror me helikopterin ku ndodhej vajza e tij dhe 7 persona të tjerë.

Ndërkaq mes shume personazheve qe kane reaguar, ka qene dhe Kylie Jenner e cila ndau në InstaStory fotot e viktimave të aksidentit fatal në Kaliforni, duke shprehur ngushëllimet e saj.

Gjithashtu, Kylie zbuloi se edhe ajo kishte udhëtuar herë pas here me helikopterin me të cilin fluturonte Kobe, ndaj kjo ngjarje tragjike mund t’i kishte ndodhur edhe asaj.

“U prehshi në paqe! Lutje për familjet e tyre! Akoma s’mund ta besoj këtë. Ishte helikopteri me të cilin fluturoja herë pas here, me atë pilot, Ara. Ishte një burrë i mirë. Mbajini të dashurit tuaj pranë!”– shkruante Kylie e prekur krahas postimit.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje