Tag: helikopteri

Rrëzohet helikopteri i policisë në Maqedoninë e Veriut, pesë persona në...

Një helikopter i Ministrisë së Brendshme në Maqedoninë e Veriut është rrëzuar. Nga informacionet, mesohet se brenda në helikopter ndodheshin 5 persona ndërsa vetëm...

VIDEO/I sëmuri mbërrin në QSUT me helikopter, mjekja e vetme përpiqet...

Një person, që duket në moshë ka mbërritur me helikopter në gjendje tepër të rëndë, i pavetëdijshëm. Një mjeke apo një infermiere dhe një tjetër...

FOTO/Brenda helikopterit me të cilin udhëtonte Kobe Bryant, flet ish-piloti: Nuk...

Këto jane pamjet e helikopterit me te cilen Kobe Bryant fluturonte disa herë në muaj. Ne fakt, helikopteri nuk i ka patur fajet ne...

Tragjedia mund të përsëritej, helikopteri ku ndodhej Kobe Bryant mund t’i...

Bota eshte ende e tronditur nga lajmi i dhimbshëm i vdekjes së Kobe Bryant. Ai humbi jetën pas nje aksidenti ajror me helikopterin ku...

Shkaku i aksidentit të Kobe Bryant, zbardhet telefonata e fundit e...

Ajo çka i mori jeten legjendes se basketbollit dhe 9 personave te tjere, perfshire dhe vajzen e tij, ishte fluturimi me helikopter ne kushtet...

VIDEO/Tragjedia e legjendës së basketbollit, bashkë me të humbi jetën dhe...

Ky është momenti tronditës i rrëzimit të helikopterit, ku ndodhej legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, dhe vajza e tij adoleshente, të cilët humbën jetën...

E fundit/ Ngjarje e rëndë, shpërthen helikopteri në ishullin grek

Një helikopter me tre persona në bord ka shpërthyer në Greqi. Ngjarja ndodhi para pak minutash në ishullin Paros. Mësohet se kanë nisur kërkimet për...

Pas avionit privat të Linda Ramës, del videoja tjetër e helikopterit...

Ditën e djeshme ish-kryeministri bëri publike një video të një qytetari, ku sipas këtij të fundit, dukej bashkëshortja e kryeministrit Rama, Linda Rama,  teksa...

Helikopteri i rrëzuar në Korçë me hashash? Denoncimi, politikanët e përfshirë...

Helikopteri i cili u rrëzua dje mes pallatave në qytetin e Korçës, teksa po merrte nusen, nuk ishte me dasmorë, por me hashash. Kështu shkruan...

Helikopteri i rrëzuar në Korçë i paregjistruar, drejtohej nga ish piloti...

Vijnë të tjera informacione dhe detaje në lidhje me helikopterin e rrëzuar mesditën e sotme në qytetin e Korçës. Në informacionin paraprak të policisë thuhej...