Tag: KERCENIM

Doktoresha ruse i publikoi fotot e ndërhyrjeve, modelja shqiptare nxjerr mesazhet...

Në Qershor të këtij viti një doktoreshë ruse publikoi foto të modeles Arbenita Ismajli  që pretendohej se ishin para dhe pas operacionit të hundës,...

E FUNDIT/Çifti nga Tirana shfrytëzonin të miturën si prostitutë, si e...

Një çift kanë shfrytëzuar si prostitutë një vajzë të mitur për një periudhë të gjatë kohe, nën kërcënimin për jetën dhe se do i...

31-vjeçari i futet në shtëpi të dashurës, e reja e denoncon...

Gjykata ia kishte ndaluar t’i afrohej e ta takonte, por ai nuk e mori parasysh, duke vijuar me zakonin. Një vajzë e re ka bërë...

Kërcënohet me jetë kryeparlamentarja e Kosovës Vjosa Osmani

Kryetarja e Kuvendit në Kosovë Vjosa Osmani, është kërcënuar me jetë pasditen e djeshme. Mësohet se kërcënimet kanë qenë përmes Twitterit, raporton telegrafi. Policia e Kosovës...

Taksa dhe koronavirusi rrëzojnë qeverinë e Kosovës? Mustafa në takim me...

Lidhja Demokratike e Kosovës ka vendosur të dalë nga koalicioni qeverisës me Lëvizjen Vetëvendosje, pas vendimit të kryeministrit Albin Kurti për shkarkimin e Agim...

Vijon dhuna ndaj grave në Durrës, burri kërcënon me thikë bashkëshorten

Policia e Durrësit ka arrestuar një 61 vjeçar për dhunë në familje. Shtetasi B.V,  banues në Durrës akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe...

Kërcënime të vazhdueshme, Agron Tufa kërkon azil në Zvicër

Agron Tufa, Drejtori i Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit (ISKPK) ka kërkuar azil politik në Zvicër, për shkak të kërcënimeve...

FOTO/Kërcënohet me jetë kryeministri Rama, zbardhen mesazhet që i niste i...

Një i ri është vënë në pranga pasi akuzohet se ka kërcënuar Edi Ramën. Sipas policisë, Andrea Kurti me origjinë nga Puka, ka kërcënuar...

“50 mijë lekë ose të nxjerrim videon intime”, kanosën të njohurën...

Policia e Shkodrës ka arrestuar dy gra me akuzën për kanosje, të cilat i kanë presion një gruaje, e njohur e tyre me anë...

“Nuk ka Zot none që të më kërcënojë mua”, nuk ngelet...

Nuk ka qënë vetëm Rudina Hajdari ajo e cila është kërcënuar, gjithmonë sipas deklaratës së saj në seancën e sotme. Debatet në Parlament kanë vijuar...