Tag: GRUPI

Breshëri me armë në Shkodër, “Shqiponjat” dhe policia rrethojnë zonën, goditet...

Policia e Shkodrës ka vene ne pranga një 16-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim një 15-vjeçar dhe proceduar 4 adoleshentë të tjerë, pasi kanë...

Edhe në Krishtlindje, prova që Dako udhëheq sërish PS-në e Durrësit

Bashkia e Durrësit ka kaluar ne disa momente kritike, me largimin e Valbona Sakos, me situaten pas termetit, dhe me perzgjedhjen e nje kryebashkiaku...

Nga Tirana në Britani me dokumente italiane false, zbulohet linja e...

Eshtë zbuluar linja  e trafikut të klandestinëve nga Tirana drejt Mbretërisë së Bashkuar përmes dokumenteve italiane të dyshuara si të falsifikuar. Sipas policisë, tre persona...

U arrestuan si pjesë e grupit “Bajri”, lihen të lirë ish-boksieri...

Gjykata e Shkodrës ka dhënë vendimin duke i shpallur të pafajshëm Ish-trajnerin e  kombëtares së femrave Armir Grima, ish boksierin e  Vllaznisë, Nelson Hysa...

Droga e kapur në ishull, media greke zbulon detaje: Kemi të...

Media greke Kathimerini ka shkruar një artikull rreth aksionit të djeshëm të policisë greke lidhur me drogën e fshehur në një ishull. Media greke shkruan...

Zbardhen biseda të tjera, trafikantët kërkojnë të fshijnë rrjetet sociale: Fola...

Vazhdojnë të dalin bisedat mes të arrestuarve per trafik droge, pas operacionit “Limit”, i cili përfundoi me 58 persona të arrestuar, ndërsa ndaj tyre rëndojnë...

Goditet grupi i shpërndarësve të drogës në Tiranë, dalin detaje: Kokainën...

Policia ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogës në kryeqytet. Sipas njoftimit zyrtar, ne pranga kanë rënë tre persona. Policia ben me dije...

“Nuk ka vetëm muzikë teneqe”, këngëtari njofton rikthimin e grupit të...

Këngëtari Kastro Zizo ka dhënë një lajm të mirë për fansat e grupit “2 Farm”. Grupi i cili u shpërbe prej disa vitesh do të...

RINASI/Bengasi bashkëpunëtor i drejtësisë, rrëfehet para Gjykatës, tregon si funksiononte grupi

Alkond Bengasi ka vendosur të bëhet bashkëpunëtor i drejtësisë. Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot masën “arrest me burg” për të riun...

DETAJE/Droga e kapur në Vlorë, shkatërrohet grupi kriminal, 10 në pranga

Policia ka dhënë detaje të tjera për operacionin e finalizuar për sasinë e madhe të drogës të kapur në Vlorë. Në pranga kanë rënë 10...