Tag: GRUA

DETAJE/ Vjenë, shqiptarin që vrau gruan në mes të qytetit, u...

Shqiptari nga Kosova i cili mendohet se ka vrarë ish gruan e tij në lagjen vjeneze Favoriten, ka pranuar të rrëfehet përpara organeve të...

VIDEO/ E droguar apo jo? Gruaja del dhe shëtit në rrugë,...

Një grua ka dalë krejtësisht e zhveshur në mes të lagjes në New Jersey duke ndalur makinat. Gruaja e paidentifikuar mori vëmendjen e disa fqinjëve...

FOTO GALERI/ Francezi shet shtëpinë…, bashkë me gruan nudo

Një banor i periferisë së Parisit publikoi në internet një ofertë të pazakontë për shitjen e shtëpisë së tij. E veçanta nuk qëndron as...

Masakrohet me gurë për vdekje, gruaja me 11 burra

Një grua është qëlluar për vdekje në Somali pasi një gjykatë e drejtuar nga al-Shabab e dënoi sepse kishte pasur shumë burra. Shukri Abdullahi Warsame...

Lushnje, adoleshenti sherr me një grua, e plagos me thikë në...

Një grua 31-vjeçare është plagosur me thikë në fshatin “Fier i Ri” të Lushnjes. Ajo u qëllua nga një adoleshent 17-vjeçar me iniciale F.Gj....

Kavajë, zhduket gruaja pa lënë gjurmë, burri kërkon ndihmën e...

Një 51-vjeçar ka denoncuar në policinë e Kavajës zhdukjen pa adresë të bashkëshortes së tij.   Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me...

EMRAT/ Tiranë, identifikohen burrë e grua që kërcënojnë nga maja e...

Dy persona, burrë dhe grua kanë hipur mbi një vinç te diga e liqenit duke kërcënuar se do të hidhen nëse nuk do të...

DETAJE & FOTO/ Tiranë, Policia zbardh arsyen e “ngujimit” në majë...

Sonte, rreth orës 20:45 ka ardhur njoftimi se në rrugën e “Kosovarëve”, në një vinç, në lartësinë 30 metra kanë hipur dy persona. Në vendngjarje...

Tiranë, burrë e grua kërcënojnë se do hidhen nga vinçi

Një çift bashkëshortësh kanë kërcënuar se do hidhen nga vinçi. Mësohet se çifti ka hipur në një vinç, pranë zonës në ish-kompleksin Dinamo në kryeqytet. Policia...

Klos, burri rreh nusen 16-vjeçe, krushqit luftë me armë midis tyre

Dhunimi i një vajze 16 vjeçe, që bashkëjetonte me një djalë 30 vjeç, ka çuar në konflikt me armë të familjeve të tyre. E....