Tiranë, burrë e grua kërcënojnë se do hidhen nga vinçi

0Shares
0

Një çift bashkëshortësh kanë kërcënuar se do hidhen nga vinçi.

Mësohet se çifti ka hipur në një vinç, pranë zonës në ish-kompleksin Dinamo në kryeqytet.

Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje duke negociuar që çifti të zbresë nga vinçi.

Mësohet se edhe më parë i njëjti çift ishin ngjitur në vinç në tetor të vitit 2017, duke kërcënuar për t’u hedhur

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje