Tag: gjesti

Ka dhe gjeste të tilla pa bujë dhe zhurmë, biznesmeni në...

Në kushtet e pandemisë dhe izolimit, shtresat te cilat padyshim e kane te veshtire mbijetesen janë ato të varfëra. Ndihma dhe vemendja duhet te jete...

Shehaj tjetër mision për përballimin e situatës, merr nismën e madhe...

Ish-deputeti Agron Shehaj vijon te flase me vepra persa i perket perballimit te situates nga koronavirusi. Pas dhurimit te dy respiratoreve, ish-deputeti njofton se ka...

Modelja shqiptare e izoluar në SHBA, vajza e saj probleme me...

Emina Cunmulaj dhe dy vajzat e saj prej 2 javësh e gjysmë janë izoluar në shtëpinë e saj në SHBA për shkak të koronavirusit. Modelja...

FOTO/Gjesti i Borchardt, politikania gjermane i ka dy fjalë: E padenjë...

Gjesti i turpshëm i ambasadorit Borchardt ka sjellë reagime të shumta ku shumë prej njerezve publikë dhe jo vetëm e kritikojnë këtë veprim që...

“Jashtë nga Shqipëria, Borchard”

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka kërkuar largimin nga vendi ynë, të ambasadorit të OSBE, Berndt Borchard, për gjestin e tij fyes ndaj shqiptarëve...

Prostituta shqiptare habit me gjestin e saj, mediat italiane shkruajnë për...

Gjesti i një shqiptareje ka çuditur të gjithë vendasit e qytetit italian. Bëhet fjalë për një prostitutë shqiptare, e cila është kthyer në qender të...