Tag: femije

Luana Vjollca me emision të dedikuar këtë të shtunë, të ftuar...

Një zgjedhje ndryshe dhe plot pozitivitet ka bërë Luana Vjollca per rifillimin e emisionit të saj "Shiko Kush Luan". Moderatorja eshte solidarizuar me tragjedinë e...

FOTO/Gaz Paja dhe Ira bëhen prindër për herë të parë, zbulohet...

Ira dhe Gaz Paja janë bërë prindër për herë të parë ditën e djeshme . Familja e tyre është shtuar me një djalë, ndërsa...

Xhaçka sjell në jetë fëmijën e dytë, zbulohet gjinia

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është bërë nënë për herë të dytë.Burimet kanë bërë të ditur se gjatë orëve të natës erdhi në jetë...

E rëndë në Skrapar/ Bie në kazanin e rakisë, 2-vjeçari në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Therepel të Skraparit, ku  një foshnjë 2 vjeç ka rënë në kazanin e...

Helmohen nxënësit nga ushqimi në Shkodër, policia jep detajet: Shoqërohen pronarët...

Policia ka dalë me njoftimin zyrtar, pas informacioneve se disa fëmijë ishin helmuar ne nje shkolle të Postribës në Shkodër. Sipas policisë, femijet janë jashtë...

19 nxënës në Shkodër helmohen, prindërit tregojnë detajet, AKU nis hetimet

Nëntëmbëdhjetë nxënës të një shkolle në Postribë të Shkodrës janë paraqitur në spital me shenja helmimi. Referuar burimeve nga spitali, raportohet se nxënësit janë...

Dhunohej nga prindërit, 8-vjeçari hidhet nga kati i 9-të i pallatit

Një djalë është hedhur nga kati i 9-të i pallatit. Raportohet se Anton ndërmori veprimin pas vitesh dhunë të ushtruar nga prindërit ndaj tij. Hedhja nga...

LAJM I FUNDIT/Shoqërohet taksisti në Elbasan, dyshohet se tentoi të rrëmbejë...

Një taksist në Elbasan është shoqëruar nga policia pasditen e sotme, pasi dyshohet se ka tentuar të rrëmbejë një fëmijë. Ka qenë gjyshja ajo e...

Zjarr në katin e tretë të një godine në Fushë-Krujë, asfiksohen...

Një zjarr ka përfshirë një pallat në fshatin Zallë të Fushë-Krujës. Nga informacionet e para, thuhet se 4 fëmijë janë asfiksuar. Mësohet se zjarri ka...

FOTO/Rudina Dembacaj tregon zgjidhjen: Fëmija im po edukohet me ta thy...

Nuk e dimë sa me shaka e ka patur këtë deklaratë, Rudina Dembacaj, por fakti që ajo edukon fëmijën e saj për të vetëmbrojtur,...