Tag: femije

Zvërnec, mbytet fëmija, nëna tenton ta shpëtojë por…

Një ngjarje tragjikë ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Zvërnecit ku është mbytur një fëmijë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në plazhin e...

Rrëfehet 12-vjeçarja që rrihej nga i ati: Kemi frikë të rrimë...

Babai i alkoolizuar dhunon vajzën e tij 12-vjeçare duke e goditur me grushta në banesë, arrestohet pas denoncimit të së miturës. Policia e Durrësit...

Kukës, dy fëmijë bien nga ura në lumë

Dy fëmijë kanë rënë nga ura në lumë. Ngjarja ka ndodhur në Kukës meditën e sotme. Raportohet se fëmijët janë përkatësisht të moshës 12 vjeç, dhe...

FOTO/ Ku po i kalojnë pushimet luksoze fëmijët e politikanëve shqiptarë

Sezoni i nxehtë i ka zhvendosur të gjithë drejt plazhit. Edhe fëmijët e politikanëve shqiptarë kanë nisur pushimet, ku nuk i kanë kursyer edhe...

Durrës, i bie dera në kokë, vdes tragjikisht fëmija 5-vjeç

Një fëmijë 5-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, në oborrin e shtëpisë. Mesditën e djeshme teksa 5 vjeçari...

DETAJE/ Ja kush janë dy fëmijët që u mbytën në lumin...

Në numrin e e mrgjencave 112, në orën 12:20, erdhi një njoftim i tmerrshëm që lajmëronte mbytjen e dy të miturve. Ngjarja e rëndë ndodhi...

Tragjike, mbyten dy fëmijë në lumin e Ndroqit

Dy fëmijë kanë humbur jetën në lumë. Ngjarja ka ndodhur në lumin e Ndroqit, pak minuta më parë. Sipas informacioneve zyrtare dy fëmijët i ka marrë...

DOKUMENTI/ Ja “ndrikulla” e arsimit që paguante studimet fëmijëve socialistë

Ish-ministrja Nikolla, ditën e largimit nga detyra ka firmosur dokumente me efekte financiare prej 400 mijë eurosh. Në dokumentin e mëposhtëm do të shihni...