Xhaçka sjell në jetë fëmijën e dytë, zbulohet gjinia

Ndaje

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është bërë nënë për herë të dytë.Burimet kanë bërë të ditur se gjatë orëve të natës erdhi në jetë një vajzë.

Ministrja ka lindur në maternitetin “Koço Gliozheni’ dhe si ajo e vajza gëzojnë shëndet të plotë.

Tani Xhaçka dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, 4 vjeçe me emrin Hana.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje