FOTO/Gaz Paja dhe Ira bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i djalit

Ndaje

Ira dhe Gaz Paja janë bërë prindër për herë të parë ditën e djeshme . Familja e tyre është shtuar me një djalë, ndërsa martesa e tyre u bë jo më larg se në Qershor.

Bashkëshortja e aktorit të humorit të “Portokallisë” ka treguar në Instagram emrin e të birit. Ata kanë vendosur emrin Dard për djalin e tyre. “Na e mbushe zemrën plot Dard. I bekuar qofsh”,-shkruan Ira në Instagram.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje