Tag: emrat

EMRAT/Vrasje dhe terrorizëm, OFL i dërgon fomularin 3 personave nga Mirdita

OFL i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë tre personave të dënuar për krime të rënda, siç është vrasja me paramendim apo veprat...

EMRAT/Vrasje e vjedhje me armë, OFL iu çon formularët 4 të...

Janë tre të dënuar për vrasje e tentativë vrasje nga Dibra si dhe një tjetër nga Tirana subjektet e radhës të Operacionit Forca e...

Shpërdoruan detyrën, zbardhen emrat e zyrtarëve të ARRSH-së të arrestuar në...

Prokuroria e Durrësit ka publikuar emrat e zyrtarëve të Autoritetit Rrugor Shqiptar në Durrës ndaj të cilëve është caktuar urdhër-arresti me akuzën e shpërdorimit të detyrës. Ata...

LISTA/Kandidatët për deputetë, emrat që voton PD sot në qarkun e...

Partia Demokratike në qarkun e Fierit ka nisur sot të votojë kandidatët e propozuar për deputetë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare të 25 prillit. Me...

EMRAT/ Të dënuar për “shitje të narkotikëve”, OFL i dërgon formularin...

Policia e Shtetit në kuadër të Operacionit forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë ndaj dy të dënuarve për prodhim dhe...

Meta mban premtimin, publikon emrat e 97 deputetëve: Lista që ngriti...

Një ditë pasi paralajmëroi se çdo deputet që do të votonte pro ndryshimeve të njëanshme në Kodin Zgjedhor, presidenti i Republikës Ilir Meta publikon...

4 emrat e rinj, OFL iu kërkon deklarimin e pasurisë të...

olicia e shtetit ka njoftuar se Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për deklarimin  e pasurisë 4 të dënuarve për  trafik të...

EMRAT/PD publikon listën e Qarkut Elbasan, në garë për votim 45...

Elbasani është një nga qarqet më të rëndësishëm të vendit, me 14 mandate dhe prurjet e anëtarësisë së PD për kandidatët potencialë për deputetë,...

Prokuroria shpall moskompetencën, kreu i PD në Fier nxjerr formularët: Me...

Kreu i PD në Fier, Luan Baçi shkruan se Prokuroria e Rrethit Gjyqësor ka shpallur moskompetencë për të hetuar formularët që janë shpërndarë në...

EMRAT/ OFL në Tiranë, u dërgon formularin dy të dënuarve

Operacioni Forca e Ligjit është përqendruar në Tiranë, ku i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit dy personave. Sipas OFL, formulari i është dërguar Alfred Beqiri...