Tag: e premte

Horoskopi, 13 shtator 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Kjo është dita e duhur për tu rikthyer në lojë. Hëna do të hyjë në shenjën tuaj këtë fundjavë, duke sjellë një sërë risish...

DETAJE/Nesër mbajini sytë nga qielli, hëna shkëlqen më shumë këtë 13...

Një lloj i rrallë i hënës së plotë do të shfaqet këtë të Premte në 13 Shtator. Ndërsa dielli perëndon të Premten në 13,...

Horoskopi, 9 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dashuria: Shikoni realitetin e fakteve dhe nëse nuk jeni mirë, ndryshoni drejtim. Dashuritë vijnë dhe shkojnë, insistimi do të ishte i gabuar, le të...

Horoskopi, 12 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do kerkoni me ngulm gjate kesaj dite me shume liri ne jeten ne cift, por do e kuptoni se ne fakt nuk eshte ajo...

FOTO/Një ditë para fundjavës, ja çfarë surprizash rezervon moti

Një ditë para fundjavës parashikohet të ketë shira të dobët dhe lokalë. Përgjithësisht, këtë të premte, do të kemi një mot të kthjellët me përjashtim...

Parashikimi i motit, e premte me vranësira dhe reshje shiu në...

Dita e premte parashikon ulje të lehtë të temperaturave. Sipas MeteoAlb, do të ketë vranësira në zonat lindore dhe juglindore të cilat do të jenë...

Mos harroni çadrën, moti sjell surpriza në vend

Temperaturat e të larta të ditëve që lamë pas, ua lënë radhën reshjeve të shiut. Moti këtë të premte do të karakterizohet nga vranësira...

Mblidhet të premten Komisioni i Reformës Zgjedhore

Komisioni i Reformës Zgjedhore do të mblidhet për të parën herë ditën e premte. Kjo mbledhje që do të mbahet në orën 11:00 do...