Mblidhet të premten Komisioni i Reformës Zgjedhore

Ndaje

Komisioni i Reformës Zgjedhore do të mblidhet për të parën herë ditën e premte. Kjo mbledhje që do të mbahet në orën 11:00 do të shërbejë për konstituimin e këtij komisioni. Ky komision do të bashkëdrejtohet nga deputeti i PD, Oerd Bylykbashi dhe socialisti, Blendi Çuçi.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje